Sõidukite puhul kehtib põhitõde – mis liigub, see kulub. Samal ajal kehtib aga teinegi põhitõde – õigeaegne ja korrektne autohooldus ja remont vähendab sõiduki kulumisest tingitud rikkeid ja pikendab sõiduki eluiga. Olgugi, et naljamehed ütlevad, et koliseva auto parandab raadio valjemaks keeramine, teame me ju kõik, et ükski kolin ise üle ei lähe!

Pikaajaline töökogemus ja kindlad lubadused
Kes meist ei oleks olnud olukorras, kus autos kuskil koliseb, ragiseb või kolksub. Meie kogenud töötajad ei otsi nõela heinakuhjast – leiame üles iga kolina, ragina ja kolksu. Meil on pikaajaline töökogemus alates 1995. aastast. Lubame, et peame kinni remonditööde tähtaegadest ja kokkulepetest ning pakume ainult kvaliteetset teenust. 

Selle kinnituseks – meie töötajad omavad pikaajalist tööstaaži ja täiendavad end regulaarselt ametialastel koolitustel. Tööde puhul kasutame tipptasemel kaasaegseid Euroopas valmistatud seadmeid, mida hooldame ja täiustame pidevalt. 

Kvaliteetsed varuosad igale maitsele
Mõned autoremonditöökojad kasutavad odavapoolseid B-varuosi. VAK Service kasutab oma töödes nii originaalvaruosi kui ka üksnes kvaliteetseid B-varuosi – nii nagu kliendiga kokku lepime. Kui on tegemist ootetööga, pakume klientidele võimalust oodata mugavas ooteruumis. 

Meie töökotta on oodatud autohooldus- ja remonttöödeks kõikide automarkide omanikud. Kui on tegemist korralise hooldusega, teostame ettenähtud toiminguid vastavalt tehase poolt seatud nõuetele. Nii saab klient kindel olla, et meie juurest lahkudes on ta aidanud kaasa auto eluea pikendamisele. 

VAK Service on avatud esmaspäevast reedeni 8.30-17.30, laupäeval kokkuleppel. Teeninduse või remonditöö aja saad broneerida mugavalt meie kodulehelt või helistades 6 744 555 või 51 67 288. 

VAK Service on Tallinnas Nõmmel 1995. aastast tegutsev sõidu-, paki- ja matkaautode hooldus- ja remondiettevõte. Teostame autohooldus- ja remonttöid kõigile automarkidele. Lisaks leiab meie teenustest autodiagnostika, sildade reguleerimise, rehvivahetuse, rehvihotelli ja maanteeabi.