Professionaalne auto- ja puksiirabi Tallinnas 

Juhul kui oled autoga hätta sattunud ning vajad usaldusväärset ja kiiret autoabi, oleme ühe telefonikõne kaugusel +(372) 6 744 555. Meie koostöö puksiirabiga Tallinnas on hästi läbi mõeldud kiireks ja tõhusaks teeninduseks, pakkudes su autole turvalist transporti meie remonditöökotta.

Helistades VAK Service asjatundjatele, aitame sinu ja su auto tagasi liikvele võimalikult kiiresti.

Üldtelefon:      +372 67 44 555
Mobiiltelefon: +372 51 67 288
E-post: info@vakservice.ee

Helista meile!

Maanteeabi

Kui sa leiad end olukorras kus on vaja kuhugi minema hakata, aga auto ei käivitu, võib olla tegu üsna frustreeriva olukorraga. Sinu õnneks on mitu varianti kuidas auto taas teele ja liikuma saada. 

  1. Uuri enda kindlustuse poolt pakutavaid lahendusi, võib juhtuda, et neil on kiire autoabi teenuse kontakt lepingus kirjas. 
  2. Lähim autoremonditöökoda võib välja pakkuda mõne sobiliku variandi, kuid ilmselt pead enne ise nendeni transpordi organiseerima.
  3. Sõbrad, tuttavad ja perekond on alati hea variant mida kasutada. Ehk on kellelgi veel trenn tegemata ja ta on valmis autot käima lükkama tulema.
  4. Uuri erinevatest autofoorumitest võimalike probleeme. Foorumites lugemine võib aidata tuvastada võimaliku probleemi algpõhjuse, kui on tegu mõne lihtsama veaga. Tee postitus ja kirjelda enda probleemi ning saad ehk sealt häid nippe kuidas edasi käituda. Selle variandi suur miinus on muidugi uurimistöö ajamahukus. 
  5. VAK Service maanteeabi on hea variant Tallinnas ja selle lähiümbruses, kui avastad, et auto ei käivitu. Tuleme kohale ning aitame puksiir teenusega toimetada auto meie remonditöökotta.

Ehk olukorras kus auto on ootamatult katki läinud või on juhtunud avarii, on professionaalne ja kiire autoabi teenus asendamatu. See võib olla äärmiselt närvesööv kogemus, kui avastad järsku, et auto ei taha tööle hakata. Tihtilugu tuleb selline õnnetus ette ka just kõige kiiremal momendil. Lisaks võib juhtuda, et auto pukseerimine võib osutuda vajalikuks

Tallinnas võib autoabi vaja minna mitmel juhul. Näiteks kui oled sattunud avariisse, auto ei lähe käima või vajad lihtsalt autole transporti punktist a punkti b. Avariiolukord võib olla üsna stressirohke, seega tuleb kasuks sel juhul usaldada oma ala asjatundjaid kes sind su autoga aitavad. Puksiirabi teenuse suurim boonus on kindlasti kohene reageering ja auto turvaline käsitlemine. VAK Service töötajad teavad mida tähendab autoga ebameeldivas kohas hätta jäämine ja on valmis oma teadmistega abistama. Meil on mitmeid koostööpatnereid, kes on oma eriala spetsialistid.

VAK Service autoabi teenus sisaldab auto pukseerimist meie remonditöökotta, kus on olemas vajalikud teadmised, koostööparnerid ja vahendid, et probleem lahendada ja abiks olla. Mootorratastest maasturiteni, helista meile +(372) 6 744 555 ja lahendame su mure. 

Autoabi ja puksiirabi hinnakiri sõltub olukorrast, samas helistades +(372) 6 744 555 ja probleemi kirjeldades saame kindlasti anda eeldusliku hinnavahemiku teada enne väljakutsele sõitmist.

autoabi ja puksiirabi tallinnas
auto pukseerimine